Досягнення УДПУ на Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини успішно представив свої досягнення на головній події освітньої галузі України – Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» та на Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що пройшли 15-17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Університет як переможець рейтингового виставкового конкурсу з-поміж 758 учасників із 25 регіонів України отримав Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності», золоту медаль у номінації «Модернізація змісту професійної підготовки та перепідготовки кадрів до праці в умовах Нової української школи» із врученням дипломів, а також здобув Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

За активну презентацію досягнень й інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки УДПУ нагороджено дипломом Дев’ятої міжнародної виставка «Сучасні заклади освіти». Почесною грамотою за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти нагороджено ректора університету Олександра Безлюдного.

 

Окрім нагород виставка принесла безліч позитивних, незабутніх вражень. Відвідувачі із цікавістю ознайомлювались зі стендом УДПУ, розглядали і з задоволенням брали з собою друковану продукцію факультетів та НН інституту. Неабияку зацікавленість викликали у відвідувачів майстер-класи з пісочної анімації, які проводила викладач кафедри спеціальної освіти, заступник декана з виховної роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти Таїсія Дичок.

Високу оцінку нашій експозиції, університету за впровадження в життя інноваційних технологій дав президент НАПН України, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Прес-центр УДПУ

Друкувати

Залишити відповідь